Nevíte jaký materiál zvolit?

V první řadě si musíme říci, co rekonstruujeme a jakou máme představu o použitých materiálech. Je jasné, že pokud opravujeme chalupu v Česko-Saském Švýcarsku, nebo si přestavujeme posezení ve sklípku v moravském Kyjově, tak k tomuto prostředí také přizpůsobíme dekorace. Jednoduše lze říci, že každý styl se hodí někam, i přesto, že v dnešní moderní době lze na skleněný podklad vytisknout úplně cokoliv – třeba i dubové palubky.

Pokud stavíte nový dům, modernizujete starší, nebo děláte rekonstrukci bytu, kuchyně, či koupelny, určitě se vyplatí zamyslet nad použitím skleněných obkladů, nebo příček.

Obklady v kuchyni podtrhnou její design

Dříve byla nabídka skleněných obkladů poměrně chudá, nejčastěji v jednobarevném provedení. Moc prostoru pro kreativitu zde proto nevznikalo. Nyní ale už situace úplně jiná. Vyladit se dají i drobné detaily, včetně potisku z vlastních fotografií. Cílem je, aby obklady podtrhly a zvýraznily celkový design kuchyňské linky, což se v případě skla rozhodně daří více, než nadmíru.

Podstatná je také funkční stránka obkladů v kuchyni a jejich snadná údržba, nemluvě o hygienické čistotě. Velké formáty beze spár umožňují zachovat hygienickou čistotu za kuchyňskou linkou zcela beze zbytku. Také samotná podstata skla a jeho struktury jej předurčuje k čistotě a jednoduché údržbě.

Poptávka

Vyplňte formulář a domluvte si s námi krátkou schůzku.

Realizace

Podívejte se na práce, které jsme již udělali.

Volejte

Potřebujete se poradit po telefonu? Zavolejte nám. 

Designové sklo pro Vaše interiéry

Kontakty

602 50 80 30
obchod@insklo.cz
IČ:28738080
DIČ:CZ28738080
Jak by mohl vypadat váš design? Inspirujte se v této fotobance:  SHUTTERISTOCK

Ukázky našich realizací: